Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
379 160 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárske priestory v centre Nitry na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Farská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
80 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.02.2022
Aktualizované
09.05.2023
Cena 610,50 €/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o výmere 81,4 m2. Priestory boli v minulosti využívané ako byt, čomu zodpovedá aj dispozičné riešenie. v súčasnosti sú však k dispozícii len ako kancelárske, či obchodné priestory. Prešli kompletnou rekonštrukciou: plávajúce podlahy, plastové strešné okná, drevené stĺpy, nová kúpeľňa. Nachádzajú sa na 2. posch., v historickej budove, ktorá je z veľkej časti využívaná na obchodné a kancelárske účely. Priestory sú riešené ako jeden otvorený priestor - hneď po vstupe tvorí jednu veľkú, priestrannú miestnosť s kuchyňou. Za kuchyňou sa nachádza samostatná nepriechodná miestnosť. Priestory obsahujú aj kúpeľňu, kde nechýba rohová vaňa, WC, či bidet. Priestory sú vhodné na rôzne podnikateľské účely (kancelárie, služby...), sú súčasťou obytného podkrovia v objekte, kde majú sídlo rôzne spoločnosti a služby. Celý objekt je chránený kamerovým systémom. Cena: 610,50 €/mesiac + energie 214 €/mesiac. Ceny sú bez DPH. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk