Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárie v novostavbe v Nitre na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Horné Krškany
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
30 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
11.07.2022
Aktualizované
11.07.2022
Cena 13,00 €/m2/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory. Aktuálne sú v ponuke dva priestory o výmere 39 m2 a 14,40 m2. K dispozícii je denná miestnosť s kuchynkou a 2x WC. Priestory sa nachádzajú na 2.NP novostavby. Objekt, ako aj ponúkané priestory, sú v modernom industriálnom štýle. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom a alarmom, k dispozícii je vysoko rýchlostný optický internet zdarma. Objekt ponúka možnosť reprezentatívneho sídla spoločnosti. Nachádza sa v Nitre, na hlavnom ťahu Nitra - Nové Zámky - Komárno, v dosahu 200 m je zastávka MHD, pošta a potraviny, výjazd na diaľnicu R1 je vzdialený cca 4 km. Cena: 13 €/m2/mesiac bez DPH. V cene sú energie, internet a parkovanie v areáli. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk