Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárie v centre Nitry na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Farská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
177 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
23.11.2021
Aktualizované
23.11.2021
Cena 8,00 €/m2/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory o celkovej výmere 177 m2. Na tejto ploche sa nachádzajú 4 kancelárie, kuchynka s jedálňou, WC, sklad a súkromná chodba. Priestory tvoria samostatnú časť podlažia. Sú kompletne zrekonštruované a v prípade potreby je možné ich upraviť do požadovaného stavu. Nachádzajú sa na 2.NP a zo súkromného balkóna ponúkajú výhľad na hrad. Nachádzajú sa v centre mesta na Farskej ul. v prevádzkovej budove, kde sídlia rôzne administratívne prevádzky a služby. Priestory sú ideálne pre ambulancie, či škôlku, vhodné sú však pre rôzne administratívne a obchodné prevádzky, alebo služby. Cena: 8 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk