Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kancelárie s parkovaním v Nitre na prenájom (Možnosť prispôsobiť m2)

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Chrenová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
423 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
22.02.2023
Aktualizované
09.05.2023
Cena 7,50 €/m2/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v Nitre, v blízkosti výstaviska Agrokomplex a OC Centro. V ponuke je celé poschodie o výmere 423 m2, plochu prenájmu je však možné prispôsobiť vlastným potrebám. K dispozícii je celkovo 22 kancelárií, ktorých plocha je od 18 m2 do 72 m2. Niektoré kancelárie sú klimatizované, niektoré sú priechodné a dispozíciu väčších kancelárií je možné prispôsobiť. K dispozícii je tiež kuchynka a toalety. Priestory sa nachádzajú na 3. poschodí, k dispozícii je nový výťah. Pri vstupe do budovy je recepcia, objekt je zabezpečený kamerovým systémom. K dispozícii je súkromné parkovisko s možnosťou parkovania aj väčšieho počtu automobilov. Cena: 7,50 €/m2/mesiac bez DPH + energie. K dispozícii sú aj garáže vhodné pre parkovanie, či skladovanie. Jedna garáž má plochu 17 m2 a cena je 84 €/mesiac. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk