Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 930 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výrobno - skladový objekt s administratívou v Nitre na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Ulica
Lužianky
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
462 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
12.10.2023
Aktualizované
03.11.2023
Cena 5,00 €/m2/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom výrobno - skladový objekt s administratívnym zázemím. Plocha celého objektu je 462 m2 a jeho rozmery sú 30 x 15,4 m. Objekt je rozdelený na administratívnu a skladovú časť. Sklad má rozmery 15 x 15,4 m a výšku 4 m. Plocha skladu je 231 m2. Sklad je vykurovaný, má liatu pancierovú podlahu, el. hniezda s 380 V napätím. Automatická brána poskytuje možnosť vjazdu aj nákladným vozidlám. Sklad je vhodný pre rôzne skladové, ale aj výrobné účely. Sklad je priamo spojený s administratívnou časťou, ktorá má celkovú plochu 231 m2. Administratívu je možné rozdeliť na časť pre manažment a časť pre pracovníkov v sklade. Pracovníci v sklade majú k dispozícii šatňu s kuchynkou, vlastné WC a sprchy, dennú miestnosť vhodnú aj pre kanceláriu. Vedeniu sú k dispozícii 3 kancelárie, archív, kuchynka, 2x WC. Dispozíciu administratívy je možné prispôsobiť vlastným potrebám. Administratívna časť má vlastný vstup z parkoviska. Parkovisko sa nachádza priamo pred budovou a ponúka dostatočnú plochu pre parkovanie, ale aj pre skladovanie potrebného materiálu. K budove je bezproblémový prístup aj nákladným vozidlám, budova sa nachádza v priemyselnom areáli, ktorý je strážený kamerovým systémom, strážnou službou a vrátnicou pri vjazde do areálu. V areáli je možnosť stravovania v jedálni. Areál sa nachádza v Nitre, časť Lužianky. Výjazd na diaľnicu R1 je vzdialený cca 1 km. Cena: 5,00 €/m2/mesiac bez DPH + energie. Energie sú účtované na základe skutočnej spotreby. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: 0904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk