Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 302 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Badinka
prenajom@realsk.sk
0904647434

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Areál s výrobnou halou a mostovým žeriavom v Nitre na prenájom

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Ulica
Rastislavova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
5276 m2
Celková plocha
10394 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
16.08.2023
Aktualizované
01.12.2023
Cena 30 000,00 €/mes.
Lukáš Badinka Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom areál s výrobnou halou a spevnenou plochou s celkovou výmerou 10.394 m2. Spevnená plocha má celkovú výmeru 5.795 m2 a tvoria ju súkromné príjazdové cesty, parkovisko, manipulačná plocha pred bránami a oplotená plocha s exteriérovým žeriavom, vhodná pre skladovanie a parkovanie. Zastavanú plochu tvorí objekt výrobnej haly s administratívnym prístavkom. Objekt má celkovú zastavanú plochu 4.599 m2 a úžitkovú plochu 5.276 m2. Je rozdelený na tri časti - hlavná výrobná hala, prístavok k výrobnej hale a administratívna budova so zázemím.
Administratívna budova má plochu 648 m2 na dvoch podlažiach a rozmery 36 x 9 m. Na prízemí je vstupná hala, WC a kancelárie. Na poschodí sú 2x šatne a sprchy.
Hlavná výrobná hala má plochu 3.333 m2 a rozmery 93 x 36 m. Výška haly po strop je 10 m. Výška po preklady je 8 m a výška po mostové žeriavy je 6 m. Mostové žeriavy sú dva a každý má svoju dráhu a obsluhuje polovicu haly po celej jej dĺžke. V jednej polovici je žeriav s nosnosťou 8t, v druhej polovici s nosnosťou 5t. Hala má dve hlavné brány, každá má rozmery 3,9 x 4,2 m (ŠxV). Hala má liatu pancierovú podlahu, je vykurovaná plynovými fukármi a vďaka stropnému a postrannými svetlíkmi je dostatočne presvetlená denným svetlom. Aktuálna elektrická kapacita je 650 kW a 1000 A. V prípade potreby je kapacitu možné prispôsobiť.
S halou je priamo spojený skladový prístavok s rozmermi 110 x 10 m a s výškou cca 4 m. V prístavku sa nachádza viac priestorov s rôznou plochou. Tieto priestory sú vhodné pre skladovanie materiálu, ale aj náradia. V jednom z priestorov sa nachádza mostový žeriav s nosnosťou 1,6t. Súčasťou prístavku je aj brána s rozmermi 2 x 2,9 m (ŠxV) so vstupom z vonkajšej oplotenej plochy. V prístavku sa tiež nachádza jedáleň s kuchynskou linkou a WC pre zamestnancov.
Objekt bol v posledných rokoch využívaný pre plastikársku výrobu, je však vhodný pre výrobu rôzneho zamerania. Nachádza sa v priemyselnej zóne na okraji Nitry, s výborným napojením na diaľnicu, ktorá je vzdialená len 500 m. Priemyselný park s automobilkou Jaguar Land Rover je vzdialený cca 4 km. Cena za prenájom celého areálu vrátane spevnených plôch je 30 000 €/mesiac bez DPH + energie. V prípade potreby je k dispozícii ďalšia voľná plocha, cca 5400 m2, ktorú je možné spevniť a využívať pre skladovanie, či parkovanie. Realitný maklér: Lukáš Badinka, Tel.: +421 904 64 74 34, E-mail: prenajom@realsk.sk