Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 506 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Lauková
zuzana@mgreal.sk
0915427746

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1-izbový. byt, centrum, cena s energiami

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Staré Mesto
Ulica
Párovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
43 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
08.09.2020
Aktualizované
16.10.2020
Cena 400,00 €/mes.
Zuzana Lauková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom veľký 1 izbový byt s balkónom v centre Nitry, Párovská ulica, výmera 43 m2. Nachádza sa na 1.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je aktuálne po kompletnej rekonštrukcii, vymaľovaný, nové podlahy, kuchynská linka, spotrebiče, sprchový kút. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, oddeleného wc a kúpeľne, samostatnej kuchyne a veľkej izby s balkónom. Prenajíma sa podľa požiadavky - buď bez nábytku, alebo vlastník vie byt aj zariadiť. Prípojka k internetu je k dispozícii, ako aj káblová TV, internet na náklady nájomcu. Cena nájmu 400 €/mesiac aj s energiami, doba nájmu min. 1 rok. Platí sa vopred depozit vo výške 1 mesačného nájmu. Byt je vhodný pre dve osoby, preferujeme pracujúcich. Bezproblémové parkovanie, lekáreň, potraviny a zastávka MHD hneď pri bytovom dome, výborná lokalita.