Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Lauková
zuzana@mgreal.sk
0915427746

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 1 izbový byt Nitra, cena vrátane energií

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Ulica
Štefánikova tr.
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
37 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
20.12.2021
Aktualizované
03.05.2022
Cena 400,00 €/mes.
Zuzana Lauková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 1-izbový zariadený byt (bez pračky) so zastrešeným balkónom v spodnej časti Klokočiny, na 5/7 poschodí s rozlohou 37 m2. Bytový dom sa nachádza v tichej slepej ulici plnej zelene, s bezproblémovým parkovaním,  je zateplený, sú  v ňom vymenené stupačky  aj výťah. V okolí je dobrá občianska vybavenosť (škôlka, škola, obchodné centrum, pošta, poliklinika, zastávka MHD).  Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, izby a kúpeľne s WC. Je čiastočne zrekonštruovaný, má murované jadro, plastové okná a bezpečnostné dvere Sherlock, nové stierky, nové radiátory, v izbe a kuchyni plávajúcu podlahu, v chodbe a kúpeľni dlažbu. Doba nájmu min. 1 rok pre 1-2 pracujúce osoby. Byt je k dispozícii ihneď, cena 400 eur/mesiac vrátane energií, TV a internetu. Vratný depozit vo výške 2 mesačných platieb za nájomné. Voľný od 01.06.2022.