Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 474 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 1 izbový byt s lodžiou, ul. Hlboká , Nitra

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Ulica
Hlboká
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
34 m2
Celková plocha
37 m2
Typ stavby
Panelová
Počet izieb
1
Pridané
14.09.2020
Aktualizované
22.09.2020
Cena 330,00 €/mes.
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 1 izbový zariadený byt s lodžiou, nachádzajúci sa na 7/7 poschodí v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom na ulici Hlboká v Nitre.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, WC so sprchovým kútom, priestrannej kuchyne a izby. Výmera bytu je 34m2 + lodžia. K bytu prislúcha i pivnica. Byt sa prenajíma kompletne zariadený. Mesačné nájomné 330,- eur vrátane energií. Prvá platba 2 x 330,- eur. /nájomné + kaucia/. V prípade užívania bytu dvomi osobami je cena nájomného 350 eur/mesiac. V blízkosti bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. Byt je voľný od 1.11.2020.
Kontakt: 0948002878