Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 990 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Kuglerová
kuglerova@vasereality.sk
0911079636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom krásny 2 izbový byt Nitra

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Mestská časť
Klokočina
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
67 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.02.2020
Aktualizované
31.03.2020
Cena 490,00 €/mes.
Andrea Kuglerová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

173867 - Ponúkame Vám na prenájom krásny 2 izbový byt 67 m2 v Nitre, v spodnej časti sídliska Klokočina, vo vynikajúcej lokalite. V byte sú dve veľké samostatné a nepriechodné izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa a samostatné WC. Byt je po kompletnej a vkusnej rekonštrukcii. Je tu nová kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi, kúpeľňa s hlbokou vaňou, rolldoor na chodbe. V byte sú plastové okná, plávajúce podlahy, v kúpeľni dlažba, bezpečnostné vchodové dvere, stierky.... Byt je zariadený. Vynikajúca lokalita, v blízkosti kompletná vybavenosť. Internet a TV v cene! 

Cena 490 €/mesiac vrátane energií, intrenetu a TV

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č.0911 079 636 alebo mailovej adrese kuglerova@vasereality.skPri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky