Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 601 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vojtech Bátora
batora@columba.sk
+421 911 149 921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované!!! Na predaj 2-izbový byt v širšom centre na Hollého ulici v Nitre

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Ulica
Hollého
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
29.04.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 110 000,00 €
Vojtech Bátora COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 149 921

Popis nehnutelnosti

Len v ponuke COLUMBA Central nájdete tento zariadený 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Hollého ulici v Nitre.

Popis a stav nehnuteľnosti: Byt sa nachádza v panelovom bytovom dome, je v pôvodnom stave a situovaný na 5/5 poschodí v udržiavanom vchode s novým výťahom. Jeho úžitková plocha je 58 m2. Predáva sa zariadený. Podlahy v byte sú plávajúca, parkety a dlažba. Okná v celom byte sú plastové. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, chladnička a mikrovlnka. Byt je orientovaný na západ, takže poobede budete mať dostatok slnka.

Dispozícia: Chodba, jedna nepriechodná izba, jedna priechodná izba s východom na balkón, kuchyňa, kúpeľňa, oddelené WC a murovaná pivnica.

Lokalita: V blízkosti sú obchody, škola, škôlka, nemocnica a zastávky MHD.

Cena: 110 000 €

Výhody:  Byt je v pôvodnom stave, takže to dáva novému majiteľovi možnosť prerobenia podľa vlastných predstáv. Vhodný aj ako investícia.

Informácia: Bytový dom bude od septembra zatepľovať strechu a obvodové steny. Okrem toho sa budú prerábať rozvody vody a odpadu, obnova prízemia a schodiska bytovky. A tiež rozšírenie balkónov na šírku izby. 

Financovanie: Financovanie je možné aj cez hypotéku, ktorú vám pomôžeme radi a bezplatne vybaviť.

Pomáhajte: Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomôžete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti alebo len o ďalšie informácie, ktoré ste sa tu nedozvedeli kontaktujte: Vojtech Bátora, e-mail: batora@columba.sk, tel.: 0911 149 921.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie COLUMBA Central?

Neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra, správny poplatok za výpis z listu vlastníctva a poplatok za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista z Gepardu, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a dojedná výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás samozrejme bezplatné. Kompletný servis s prevodom nehnuteľnosti máte vyriešený pohodlne a hlavne bezpečne.