Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
364 762 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt Nitra - Klokočina

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Mestská časť
Klokočina
Ulica
Kmeťova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
55 m2
Celková plocha
55 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
18.09.2023
Aktualizované
20.09.2023
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj štýlový byt nachádzajúci sa v Nitre, na Klokočine, na Kmeťovej ulici. Ide o krásnu rekonštrukciu bytu, priestrannú obývačku, samostatnú spálňu, luxusnú kuchyňu s lodžiou a kúpeľňu vybavenú sprchovacím kútom a toaletou. Výmera bytu 55 m2. Energetický certifikát nie je dodaný. Na byte prebehla kompletná rekonštrukcia: nové podlahy, stierky, elektrina, kúpeľňa, stupačky, zateplený panelový dom. Stačí sa len nasťahovať.
K bytu patrí pivnica. Výhodou tejto ponuky je aj bezproblémové parkovanie.
Cena 128.000 eur. V cene je zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky súvisiace s prevodom, znalecký posudok, najlepšie financovanie na trhu.
V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421 alebo píšte na beneova@diamondreality.sk