Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 741 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom rodinný dom Nitra Dražovce

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
300 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
31.05.2021
Aktualizované
25.10.2021
Cena 0,00 €/mes.
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom rodinný dom nachádzajúci sa v Nitre v Drážovciach dobrá lokalita. Dom je dvojpodlažný, postavený z tehly. Úžitková plocha 120 m2. Dispozičné riešenie: kuchyňa, dve spálne, kúpeľňa, toaleta, na poschodí tri spálne a kúpeľňa. Ide o 10 ročnú novostavbu. Energetický certifikát nebol vyhotovený.Cena dohodou. V cene energie, tv, internet. Výhody ponuky: • 5 min pešo od JLR • výborná občianska vybavenosť a dobrá dostupnosť MHD do Nitry • vzdialenosť od mesta Nitra iba 4 km • nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite •Volajte na číslo 0908133421 ešte dnes!