Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 359 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom rodinný dom Drážovce

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
05.09.2020
Aktualizované
16.09.2020
Cena 210,00 €/mes.
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom rodinný dom v tichej uličke v Drážovciach. Dom je dvojpodlažný. Na prízemí sa nachádza priestranná kuchyňa vybavená všetkými spotrebičmi prepojená s obývačkou. V obývačke sa nachádza aj krb. Spálňa, samostatné wc. Na poschodí sa nachádzajú 4 samostatné izby a kúpeľňa vybavená vaňou aj sprchovacím kútom. Na dvore sa nachádza krásna terasa stvorená na oddych a záhrada s množstvom zelene. Pred domom je dostatok parkovacieho miesta. Kapacita domu 13 -15 osôb. Cena 7 eur/osoba/deň. Dohoda možná. Prenajíma sa len ako celok pre partiu pracujúcich. Energetický certifikát nie je vyhotovený na nehnuteľnosť. Pri podpise sa vyžaduje depozit vo výške nájmu a mesačné nájomné. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.