Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 rodinné domy, 3 garsónky Nitra - Drážovce

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.01.2022
Aktualizované
11.01.2022
Cena 0,00 €
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 2 rodinné domy a tri garzónky v Nitre v Drážovciach ako investíciu prípadne pre veľkú rodinu. Domy sa dajú kúpiť aj samostatne. Prvý rodinný dom je dvojpodlažný, postavený z tehly. Úžitková plocha 120 m2. Dispozičné riešenie: kuchyňa, dve spálne, kúpeľňa, toaleta, na poschodí tri spálne a kúpeľňa. Druhý rodinný dom je s úžitkovou plochou 200 m2, taktiež poschodový. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s veľkou obývačkou, hosťovská izba, kúpeľňa, na poschodí tri spálne a kúpelňa. Každá garsónka má samostatnú kuchyňu a kúpeľňu. Energetický certifikát nie je vyhotovený. Plocha pozemku 633 m2. Cena dohodou. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.