Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 203 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom apartmán pre pracujúcich v Nitre, Lehota

Typ
Prenájom
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
08.09.2020
Aktualizované
21.10.2020
Cena 330,00 €/mes.
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom zariadený apartmán v Lehote pri Nitre. Dispozičné riešenie: kuchyňa prepojená s obývačkou, samostatná spálňa, kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom, wc. Tiché prostredie medzi novostavbami veľmi blízko Nitry. Je to ideálne bývanie pre niekoho, kto pracuje v Nitre alebo okolí a nechce bývať v paneláku. Má samostatné meranie energií, podlahové kúrenie a parkovacie miesto. Je okamžite voľný. Výška nájmu je 330€ + záloha za energie je 40€ na 1 osobu, alebo 60€ na 2 osoby. Nájomné sa platí na mesiac dopredu. Energetický certifikát je vyhotovený na nehnuteľnosť. V prípade záujmu volajte na číslo 0908133421.