Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 524 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skvelá ponuka!Na predaj 3 izbový byt Nitra - Klokočina s balkónom

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.05.2020
Aktualizované
11.09.2020
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt nachádzajúci sa v Nitre na Dieloch, na 2. poschodí. Výmera bytu 76 m2, + 2,3 m2 pivnica, + 3,8 m2 lodžia. Byt je vo veľmi peknom prostredí so zeleňou a veľkým detským ihriskom. V blízkosti je škôlka, škola, potraviny, autobusová zastávka. Byt je vystierkovaný, ma prerobené bytové jadro, plastové okná, plávajúcu podlahu, nové bezpečnostné dvere, veľký roldor a detskú izbu na mieru pre dve deti. Energetický certifikát nemá. Cena 103.000 eur. V cene máte zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. V prípade záujmu Vám zadarmo zabezpečíme vybavenie najlepšej hypotéky na trhu. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.