Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 344 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový byt Nitra centrum

Typ
Predaj
Mesto
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.03.2020
Aktualizované
12.05.2020
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj dvojizbový byt na Hollého ulici v Nitre na 3. poschodí 12 poschodového zatepleného bytového domu s výťahom. Vstup do domu je zrekonštruovaný monitorovaný, vchod sa zamyká a odomyká bezpečnostným kľúčom.

Byt je čiastočne rekonštruovaný, plastové okná, kúpeľňa , podlahy položené na pôvodných parketách, kuchynská linka, sporák. Energetický certifikát nemá.

Lokalita - centrum mesta v blizkosti OC Mlyny, škola, škôlka, potraviny Nitrazdroj, autobusová zastávka MHD , tiež Galéria Tesco, Dom Služieb, fitnes centrum, autobusová a železničná stanica.

Cena 97.900 eur. V cene máte kompletný právny servis zaručený advokátskou kanceláriou, všetky poplatky u notára, na katastri. V prípade financovania cez naše hypotekárne centrum znalecký posudok a poplatok na katastri za zápis záložného práva zadarmo. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421 ešte dnes.