Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chata v Nimnici - 564

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Nimnica
Ulica
Nimnica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
26 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
23.05.2022
Aktualizované
10.08.2022
Cena 93 000,00 €
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj trojpodlažnú chatu v Nimnici s pozemkom 564 m2. Chata sa nachádza v krásnom lone prírody vo veľmi príjemnej a tichej lokalite. Pozostáva z troch podlaží. Na prízemí sa nachádza letná kuchyňa, veľká kúpeľňa s prietokovým ohrievačom a sprchou a ďalšia miestnosť, kde bolo plánované WC. Na prvom poschodí sa nachádza malá kuchynka s obývačkou z ktorej je vstup na balkón. Z prvého poschodia sa schodiskom dostaneme do podkrovia, ktoré je priestranné a poskytuje nocľah asi tak pre päť ľudí. Na každom podlaží sa nachádzajú kachle na vykurovanie. V chate je zavedená elektrina, pitná voda a skylink Tv. Na pozemku sa nachádza altánok s grilom, drevená kôlňa, suchá latrína a zásobník na dažďovú vodu, ktorá slúži na polievanie záhrady. Pozemok je bohatý na veľa ovocných stromov a kríčkov ( jablone, slivky. černice, ríbezle a maliny). Parkovanie je priamo na pozemku. Neďaleko sa nachádza Salaš s chutnými syrovými výrobkami a príjemným posedením. Vhodné na turistiku. Autom cca 10 minút z centra Nimnice. V prípade celoročného využívania chaty, je nutné mať auto s vyšším podvozkom, alebo SUV nutné 4x4 Cena: 93 000 €

kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939                              Email: trencanova@vasereality.sk                                          ID:180301

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky