Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 677 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1352 m2 stavebný pozemok Nimnica

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Nimnica
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1352 m2
Pridané
12.08.2022
Aktualizované
29.09.2022
Cena 94 640,00 €
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Vaše Reality s.r.o v Exkluzívnom zastúpení ,ponúka na predaj pozemok - pre rodinný dom v obci Nimnica pri okresnom meste Púchov. Plocha: pozemku 1352m2. Mierne svahovitý pozemok. Kamenitá prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod., elektrika. Pozemok je schválený na obci na výstavbu jedného rodinného domu typ bungalov , so stavebným povolením .Na pozemku je urobená úprava , svahové opory, prístupová cesta ku domu v stave predprípravy. Vybagrovaná zrovnaná rovinka na položenie základov . K cene pozemku je ako bonus projekt na bungalov . Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, obchody, škola, škôlka, zastávka autobusu, rybolov, turistika, cykloturistika. 5 minút od mesta Púchov.Cena 94 640€

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky:180439