Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 589 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Martin Zvolenský
martin.zvolensky@deltaproperty.sk
+421904335165

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Výrobný objekt, Neverice, Zlaté moravce

Typ
Predaj
Mesto
Neverice
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1015 m2
Celková plocha
2160 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
23.09.2020
Cena 0,00 €
Mgr. Martin Zvolenský Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421904335165

Popis nehnutelnosti

DELTA PROPERTY Vám ponúka na predaj výrobný priestor v obci Neverice.

Veľkosť pozemku s budovou : 2160 m2

Plocha: úžitková 1015m2, pozemku 2160m2.

Konštrukcia objektu: tehlová. Bezpečnostné bezpečenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, studňa. 

Charakteristika: objekt s vykachličkovaným výrobným priestorom po rekonštrukcii v roku 2006

Poloha : Neverice, 19 km od mesta Nitra

Vzdialenosti: 5 km od novej dialnice spájajúcej Neverice – Bratislava - Vieden, 100 km od hlavného mesta Bratislavy, 160 km od letiska Vieden a Budapest, 100 km od letiska Bratislava, 442 km od letiska Praha.

Nehnutelnosť: tehlová, zateplená 10 cm polystyrénom, v roku 2006 plne zrekonštruovaná s novou strechou, stropmi, omietkami, kachličkami, podlahovým kúrením, plastovými oknami s vákuovým sklom, fasádou. K existujúcemu objektu bola dostavaná nova výrobná hala. Budova má prízemie 536 m2 a poschodie : 110 m2 skladového priestoru bez okien so sedlovou strechou nad halou č. 3 a 90 m2 pôvodne určený na kancelárske priestory - ktorý ale nie je kompletne prerobený /má vymenené plastové okná a vybetónovanú podestu pre schody/. Budova je zabezpečená bezpečnostným systémom.

Miestnosti: 2 toalety, 1 kúpelňa so sprchovým kútom, 1 miestnosť pre upratovačku, 1 kuchynka, 2 sklady, 2 šatne, 1 kancelária, 1 kotolňa, 1 miestnosť ako príručné laboratórium, chodba, 3 výrobné haly. Miestnosti, ktoré sú vykachličkované až po strop: 3 výrobné haly, toalety, kúpelňa, sklady, miestnosť pre laboratórium. Miestnosti s podlahovým kúrením: nová výrobná hala č.3, toalety, kúpelňa, šatňe, kuchynka, kancelária.

Výrobné haly: Hala č.1 : 130 m2 , Hala č.2 : 39 m2, Hala č.3 : 110 m2

Energie: elektrická prípojka 220 V / 380 V, plyn – používaný na kúrenie, varenie, Kúrenie: podlahové kúrenie a radiátory z vlastnej kotolne, 2 kotle

porotherm

Kanalizácia: vlastná 70 m3 žumpa, kanalizácia v obci Neverice je vybudovaná na 90 percent.

Zdroj vody: vlastná 150 m vrtaná studňa, ktorá bola v 09/2006 zrekonštruovaná a sanovaná. Pri rekonštrukcii vodného zdroja bol spracovaný hydrogeologický prieskum. Voda zo studne je upravovaná cez úpravňu vody. Voda splňa parameter pitnej vody. Rozbor vody bol vykonaný akreditovaným laboratóriom Regionálneho úradu verejného zdravotníctva so sídlom v Nitre.

Objekt so zariadením je v osobnom vlastníctve a nie je zaťažený úvermi.

Cena: Dohodou 

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.