Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Surová
surova@breznoreality.sk
+421905604226

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2,5 izbový udržiavaný byt na predaj - Nemecká - Dubová

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Nemecká
Mestská časť
Dubová
Ulica
Štvrť Kapitana Nálepku
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Celková plocha
81 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
19.07.2022
Aktualizované
16.08.2022
Cena 96 000,00 €
Monika Surová Brezno reality, s.r.o
Kontaktovať makléra +421905604226

Popis nehnutelnosti

breznoreality.sk ponúka na predaj 2,5 izbový byt v tehlovom dome v obci Nemecká časť Dubová. Nachádza sa na druhom poschodí bytového domu. Byt má rozlohu 81 m2 aj s prislúchajúcimi dvomi priestrannými pivnicami. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou (euro okná, nové radiátory). Kúrenie je vlastné plynové, elektrina je vedená meďou. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby s krbom, spálne, menšej izby, kúpelne s vaňou a samostatnej toalety. Súčasťou bytu je vonkajšia záhrada, ktorú má majiteľ k dispozícii. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou (natretá strecha, vymenené okná na medziposchodí). Predpokladané náklady na bývanie sú cca 90,- eur aj s energiami. Parkovanie je možné pred bytovým domom. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť ako ZŠ s MŠ, obchody, ihrisko. Možnosti vodných športov ako splavovanie po rieke Hron kúpele Brusno, alebo turistika v okolí.

Ponúkame kompletný servis spojený s predajom nehnuteľnosti, právny servis – AUTORIZOVANÉ ZMLUVY, poradenstvo pre bezpečný prevod nehnuteľnosti, prepisy energií, poskytujeme hypotekárneho špecialistu, ktorý vypracuje ponuku úverov od všetkých bánk s ohľadom na Vaše potreby a príjem - bez poplatkov a ďalších navýšení.

Navštívte našu stránku breznoreality.sk pre viac podobných nehnuteľností

Akúkoľvek časť textu alebo fotografie je možné použiť iba so súhlasom autora. © 2020 Brezno reality s.r.o.

Autorské dielo v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z.