Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 156 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Romana Jasová
romana.jasova@deltaproperty.sk
+421 911 447 735

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dom s pozemkom 1980 m2 Nemecká predaj

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Nemecká
Ulica
Nemecká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
213 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
24.11.2021
Aktualizované
24.11.2021
Cena 153 000,00 €
Romana Jasová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 911 447 735

Popis nehnutelnosti

Delta Property ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom, ktorý je postavený na rovinatom pozemku s rozlohou 1980 m2.

Nachádza sa 23 km od Banskej Bystrice v obci Nemecká, okres Brezno.
Postavený je z pálenej tehly, úžitková plocha - 213 m2.

Dispozícia: prízemie- šesť miestností, časť domu cca.20m2 je podpivničená, zdravý drevený krov. K domu vedie súkromná príjazdová cesta.
Rekonštrukcia: okná aj dvere sú plastové, inak je nutná rekonštrukciu.

Dom je napojený na verejnú elektrinu, vodovod a verejnú kanalizáciu.

Lokalita: V obci sa nachádza materská a základná škola, potraviny, lekár, z obce je výborná dostupnosť do Banskej Bystrice ako aj do Brezna.


Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.