Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 072 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Katarína Kubincová
katrin.kubincova@gmail.com
0907 842 785

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom 5-izbový v Nemeckej, časť Dubová, s krásnym rovinatým pozemkom 1900m2

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Nemecká
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
21.02.2023
Aktualizované
22.02.2023
Katarína Kubincová JMB REALITY s.r.o.
Kontaktovať makléra 0907 842 785

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj starší, čiastočne zrekonštruovaný, 5-izbový murovaný rodinný dom v obci Nemecká, časť Dubová, na ulici Janka Kráľa. Vzdialenosť do Banskej Bystrice je autom 23,5 km čo je 21 minút. Z Brezna je to 19 km čo je 19 minút jazdy autom. Výmera pozemku je 1907 m2. Pozemok je rovinatý, slnečný, pekne udržiavaný. Je rozdelený na dvor a malým dreveným plotíkom sa vchádza do záhrady. Na dvore je trávička a okrasné kríky, na záhrade sú stromy kde sa dajú pestovať plodiny, chovať domáce zvieratá, alebo ju využiť podľa svojich predstáv.
Príslušenstvom k rodinnému domu je aj podbránie (kde sa dá parkovať autom), hospodárska časť ako je dreváreň, dielňa, senník a otvorené humno - kde by sa mohlo parkovať aj s dvomi autami.
Dispozícia a vybavenosť rodinného domu:
Rodinný dom je čiastočne podpivničený.
Na prízemí sa nachádza: vstupná chodba, kuchyňa so vstupom do kúpeľne s vaňou, 2 priestranné izby, samostatné WC, špajza, úložný priestor pod schodiskom.
Na prvom poschodí sú dve priestranné izby a jedna menšia. Z chodby na prvom poschodí je výstup na presklenú lodžiu a vstup na povalu.
Na prvom poschodí v tej menšej izbe je dotiahnutá voda, odpad.
Izby majú vysoké stropy a sú úžasne priestranné.
Čo sa týka rekonštrukcie boli vymenené nové plastové okná (zvonku hnedé, zvnútra biele) a pekné vkusné vchodové dvere. Strecha je nová (krytina je škridloplech). Na poschodí v izbách sú drevené parkety.
Dom je ináč v pôvodnom stave.
Siete:
Kúrenie je plynové, ale dá sa kúriť aj tuhým palivom. V izbe je kachľová pec. Ohrev teplej vody plynovým kotlom.
Elektrika v celom dome aj v hospodárskej časti.
Kanalizácia je do žumpy.
Verejný vodovod.
Rodinný dom sa ešte minulý rok plne užíval a všetko je úplne funkčné.
Náklady: 117 € mesačne - plyn, 2 x ročne 20 € - voda, 20€ mesačne elektrina.
Polohou sa nachádza rodinný dom v strednej časti obce.
V blízkosti domu je autobusová zastávka, vlaková je taktiež nie ďaleko.
V obci je MŠ, ZŠ, ZUŠ, viacero obchodov z potravinami, pošta, športoviská, lekár, veterinár, zberný dvor, atď pozrite si stránku obce: https://www.nemecka.info/
Tento dom na mňa zapôsobil veľmi dobre, aj keď treba interiér zrekonštruovať - zmodernizovať, ale celkový dojem je veľmi dobrý a je ponúkaný za prijateľnú cenu. Najväčšou devízou tejto nehnuteľnosti je poloha, krásny rovinatý, veľký, slnečný pozemok, murovaná stavba, priestranné miestnosti, nová strecha, okná nové, nové vchodové dvere, plyn v dome, parkovanie atď.
V prípade otázok a dohodnutia obhliadky ma kontaktujte kedykoľvek:)
Vieme Vám poradiť aj s financovaním tejto nehnuteľnosti spolupracujeme so všetkými bankami, stavebnými sporiteľňami, súdnymi znalcami.
Máme viac ako 20- ročné skúsenosti.
Teším sa na obhliadku s Vami:)
Pekný deň želám.

Energetický certifikát zatiaľ nie je vystavený.
Do kúpnej ceny je zahrnutá aj odmena realitnej kancelárie.
Nehnuteľnosť je vedená pod evidenčným číslom: 2199
Všetky podrobné informácie ako aj obhliadku nehnuteľnosti zabezpečuje Katarína Kubincová.
Kontakt: 0907 842 785, 0903 246 649