Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom 3+1, pozemok 1041m2, Neded

Typ
Predaj
Okres
Šaľa
Mesto
Neded
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Celková plocha
1041 m2
Počet izieb
3
Pridané
12.10.2021
Aktualizované
13.10.2021
Cena 47 500,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj 3 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Neded, okres Šaľa. Samostatne stojaci dom je situovaný zástavbe rodinných domov, na pozemku so šírkou 21m a dĺžkou 49m. Celková výmera pozemku je 1041m2, zastavaná plocha je 155m2 a úžitková plocha domu je 100m2. Dispozícia: 3 x izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC a terasa . Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou: plastové okná, plávacie podlahy, prípojka vody, prípojka kanalizácie, elektrická prípojka vrátane jej rozvodov. Strecha je pôvodná . Siete: elektrika, voda, plyn a kanalizácia.
Dom je kúpou ihneď voľný a bez tiarch. Bratislava 102km, Trnava 56km, Nitra 44km, šaľa 18km.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0915207907