Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
312 393 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Štefan Baláži
info@balazi.sk
0907306592

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NEDAŠOVCE, 2 izbový dom, okr. Bánovce nad Bebravou

Typ
Predaj
Mesto
Nedašovce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
73 m2
Typ stavby
Nepálená tehla
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.03.2016
Aktualizované
09.03.2016
Cena 0,00 €
Mgr.Štefan Baláži Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj starší rodinný dom v spoločnom dvore v obci Nedašovce, okr. Bánovce nad Bebravou. Zastavaná plocha domu je 73m2. Plocha pozemku 570 m2. Podlaha pozostáva  z plávajúcej podlahy a dlažby. Steny: omietky. Okná sú drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Dom je postavený z nepálenej tehly. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou interiéru. Kúrenie je  lokálne na pevné palivo. Sedlová strecha so škridlovou strešnou krytinou. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa. K domu patrí aj plechová garáž.

Pozri video tu: youtube.com/watch?v=tKGkZyoqbxI

Hypotekárny úver, právne a poradenské služby sú zahrnuté v cene. Informácie na tel. čísle 0907 113 778, 0907306592, alebo osobne v sídle realitnej kancelárie.