Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 901 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Katarína Hiblerová
katarinahiblerova@maxareality.sk
0904 539 046

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE! RODINNÝ DOM - Mýto pod Ďumbierom

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
856 m2
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.05.2016
Aktualizované
10.04.2017
Ing. Katarína Hiblerová MAXA REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0904 539 046

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v prostredí Nízkych Tatier, rekreačnej obce Mýto pod Ďumbierom, okres Brezno. Dom je situovaný na slnečnom pozemku, mimo hlavnej cesty, s dobrým prístupom k pozemku. Celková rozloha pozemku je 856 m2, zastavaná plocha je 227 m2.  Dispozícia : I.podlažie  - pivnica, garáž, kotolňa, II.podlažie - predsieň, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa s WC, špajza. Vedľa domu altánok s posedením, za domom tečie miestny potôčik. V roku 2010 bola zateplená severná strana domu. Okná: plastové, sedlová strecha, mierne svahovitý pozemok, asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kúrenie tuhým palivom (drevo, uhlie). Pekné príjemné prostredie, priamo v dedine lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním, v blízkosti lyžiarske strediská (Tále, Chopok, Čertovica), pre milovníkov golfu - golfové ihrisko (Tále), Bystrianska jaskyňa, Jaskyňa mŕtvych netopierov, množstvo turistických trás, aj trás pre cykloturistov.  Výhody: tiché prostredie, turistika, cykloturistika, zimné športy. Cena 80 000 €. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0904 539 046 alebo na e-maile: katarinahiblerova@maxareality.sk. ID ponuky: 20825

Poskytujeme  komplexné služby, t.z. kompletný právny servis, katastrálny servis, vybavenie hypotekárneho úveru a protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti vrátane prepisu energií.