Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ľuboš  Michalík maklér
Ľuboš Michalík
lubos.michalik@domypreludi.sk
903374550

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MYTO pod ĎUMBIEROM - zariadený byt 500m od lyžiarského strediska

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
61 m2
Celková plocha
65 m2
Typ stavby
Ytong
Počet izieb
3
Pridané
02.05.2022
Aktualizované
03.05.2022
Cena 199 000,00 €
Ľuboš Michalík Domy pre ľudí s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt v novostavbe v blízkosti lyžiarského strediska Mýto pod Ďumbierom. Byt je kompletne zariadený a pripravený na užívanie, alebo prenajímanie. V byte je možné prespanie pre 6 ľudí: 1x manželská posteľ, 2x single posteľ, 1x rozťahovacie kreslo, 1x rozťahovacia sedačka. Kuchynská linka je plne zariadená vrátane spotrebičov - zabudovanej chladničky, umývačky riadov, sklokeramickej varnej dosky. Byt sa predáva zariadený v stave v akom ho vidíte na fotografiách. V prípade záujmu o prenájom je možné využívať služby 24h recepcie - odovzdávanie bytu klientom, upratovanie.

CENA: 199.000€ vrátane DPH (možnosť odpočtu DPH, možnosť kúpiť aj sro)

VÝMERA, ŠTANDARD, PARKOVANIE:
Byt je umiestnený v dome s 3 bytovými jednotkami, nachádza sa na prízemí s vlastným vstupom. Okná a dvere sú drevené s izolačným 2-sklom,podlaha v izbách je drevená, v kúpeľni dlažba, byt má vlastné vykurovanie vrátane zásobníka vody. V kúpeľni je elektrické podlahové vykurovanie + radiátor, v izbách radiátory. V obývacej izbe sa nachádza aj krb.
Výmera: byt 65,82m2 (4,25m2 z výmery je podiel na schodisku)
Parkovanie je zabezpečené na vyhradenom parkovacom státi pred domom. Prístup na parkovisko je cez rampu - rampa ma napojenie na recepciu s 24h prístupom.

DISPOZÍCIA:
Byt dispozične pozostáva z 2 samostatných spálni, obývacej izby spojenej s kuchyňou, chodby a kúpeľne so sprchovacím kútom WC

LOKALITA:
Rekreačný areál sa nachádza 500 metrov od lyžiarského strediska Mýto pod Ďumbierom. Lyžiarské stredisko zabezpečuje vysokú návštevnosť bytu cez lyžiarskú sezónu. Mimo lyžiarskej sezóny je táto lokalita obľúbená aj medzi milovníkmi bicyklov (BIKE PARK MYTO POD DUMBIEROM). Približne rovnako ďaleko je aj do susednej dedinky Bystrá kde sa mimo iného nachádza aj známa Bystrianska jaskyňa. V blízkej dostupnosti autom sú lyžiarské strediská: Tále, Krpáčovo, Chopok. Lokalita je takisto výborna pre milovníkov turistiky - v pešej dostupnosti od rekreačného strediska je viacero turistických chodníkov s výhľadmi na okolité lesy.

NAŠE SLUŽBY
Naša spoločnosť Domy pre ľudí ponúka kompletné služby spojené s predajom nehnuteľnosti. A to kvalitné právne služby - naše zmluvy sú autorizované a poistené pre prípad spôsobenej škody u advokáta. V prípade záujmu o financovanie nehnuteľnosti prostredníctvom hypo Vám zabezpečíme hypoporadenstvo u našich špecialistov. Ak sa rozhodnete financovať hypotéku prostredníctvom nás, uhradíme za Vás znalecký posudok, návrh na vklad záložného práva a návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Zabezpečujeme a sprocesujeme kompletný realitný servis - sme s Vami od prvej obhliadky až po odovzdanie nehnuteľnosti. [pdf]