Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3- izbový apartmán, Mýto pod Ďumbierom

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Celková plocha
56 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
21.11.2023
Aktualizované
21.11.2023
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám novopostavený 3-izbový mezonetový apartmán v stredisku Mýto pod Ďumbierom ktorý sa nachádza v blízkosti lyžiarskeho svahu Ski areál Mýto. Apartmán sa nachádza v areály pozostávajúcom z 50-tich apartmánov a jedná sa o jeden z posledných dvoch voľných apartmánov. Apartmán je kompletne dokončený a v prípade záujmu je možné ho odkúpiť aj so zariadením ktoré sa v ňom nachádza (v súčasnosti pri kúpe u nás ako bonus v cene).

Apartmán sa nachádza na 1. a 2. poschodí, prístup k nemu je po vonkajšom schodisku do vstupnej chodby. Na dolnom podlaží mezonetu okrem vstupnej miestnosti sa nachádza kuchyňa s obývacou izbou a sociálne zariadenie v hornej časti mezonetu sa nachádza predsieň a dve izby. Vykurovanie je elektrickým kotlom prípadne pecou na tuhé palivo, príprava teplej vody je v elektrickom bojleri.
Súčasné náklady spojené s prevádzkou apartmánu sú vo výške 160 Eur mesačne.

Fotografie sú informatívne.

Z Mýta pod Ďumbierom je to len na skok do lyžiarskych stredísk Jasná - juh a do lyžiarskeho strediska Tále. V stredisku Tále sa nachádza aj jeden z najlepších golfových ihrísk v SR Grey Bear.

V prípade záujmu o viac informácií alebo o obhliadku nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0905 613 160 alebo mailom.