Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 621 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karolína Hazáková
karolina@solidnebyvanie.sk
0944 222 177

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dvojdom na predaj vo vyhľadávanej lokalite Mýto pod Ďumbierom

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
14.06.2022
Aktualizované
20.07.2022
Cena 83 000,00 €
Karolína Hazáková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0944 222 177

Popis nehnutelnosti

EXKLUZÍVNE NOVÉ BÝVANIE RK Vám ponúka na predaj dom v obci Mýto pod Ďumbierom. Svojim umiestnením je táto nehnuteľnosť vhodná nielen na celoročné bývanie, ale aj chalupárčenie či prenajímanie. Upozorňujem, nejde o samostatne stojaty dom, ale dvojdom ako je zobrazené na prvej fotografii so samostatným vchodom a záhradou.

Dispozičné riešenie: V hlavnej časti domu je predsieň, vstup do záchoda a kúpeľne, východ na povalu, predná izba a dve zadné priechodné izby.
V spodnej časti sú dve letné kuchyne, pivnica a v prístavbe vedľa domu sú ďalšie tri miestnosti.

Kúrenie na pevné palivo.
Obec je plynofikovaná, prípojka pri dome.
Záhrada je rovinatá, slnečná po celý deň, na konci pozemku sa nachádza obecný potôčik.
V okolí sú domy celoročne obývané, či rekreačne na víkendy.
V blízkosti je zastávka, potraviny, miestne pohostinstvo, kostol a pod.

Na nehnuteľnosti neviaznu žiadne vecné bremená, záložné práva ani exekúcie. Možnosť kúpi aj na úver.

Oslovte ma pre osobnú obhliadku, nakoľko dom odporúčam vidieť. Telefonicky Vám rada poskytnem aj podrobnejšie informácie. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, elektronické podanie návrhu na vklad u notára, pripravenie zmlúv u notára, nájdeme Vám najvýhodnejšie financovanie úverom cez spoločnosť Gepard finance a finančného sprostredkovateľa, ktorý má 20 ročné skúsenosti. Ponúkame spoluprácu s najlepšími znalcami. Budem s Vami až po odovzdanie domu a prepisu energií. V prípade využitia našich služieb na financie úverom, minimálne vo výške 80% z hodnoty domu Vám preplatíme znalecký posudok.

Naši klienti dostanú 20% zľavu na nákup v predajni Orion (S1 Center Brezno) na nákup sortimentu pre Vašu domácnosť.

Lokalita: V blízkom okolí nehnuteľnosti sa nachádza množstvo lyžiarskych stredísk. Lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom, Tále, Čertovica a Chopok Juh kde sa dá prejsť lanovkou až do Demänovskej doliny.
V blízkosti sa nachádza jaskyňa Mŕtvych netopierov a Bystrianska jaskyňa – naša najväčšia kvapľová jaskyňa, v ktorej je zriadené sanatórium na liečenie chorôb dýchacích ciest.
Na Táloch vzdialených do 10 minút jazdy autom sa nachádza golfový rezort Tále s 18-jamkovým majstrovským golfovým ihriskom.
V okolí je mnoho hotelov poskytujúcich wellness a pre milovníkov prírodného kúpania je tu jazero Krpáčovo kde je povolený aj lov rýb.