Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
381 574 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Koloman Kovalík
kovalik@maxiss.sk
0905 613 160

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
10.06.2024
Aktualizované
22.06.2024
Ing. Koloman Kovalík MAXISS, spol. s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 613 160

Popis nehnutelnosti

Máte radi zimné športy, turistiku a prírodu? Potom je táto ponuka práve pre vás! Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Mýto pod Ďumbierom, ktorá je ideálnou lokalitou pre milovníkov aktívneho trávenia voľného času.

Výhody lokality:
Lyžiarske stredisko Mýto priamo v obci
Blízkosť lyžiarskych stredísk Jasná a Čertovica
Možnosti turistiky, hubárčenia a cykloturistiky v okolí

Potenciál pre investíciu:
Po rekonštrukcii je možné dom využívať na prenájom a generovanie finančných príjmov, nakoľko sa jedná o turistami vyhľadávanú lokalitu Nízkych Tatier. Pomôže Vám pri tom Booking alebo Airbnb :-)

Občianska vybavenosť:
V obci je občianska vybavenosť pozostávajúca zo škôlky, obchodov, reštaurácií. 

Predávaný rodinný dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží pričom v každom z nich sa dá vytvoriť samostatné bývanie pre jednu rodinu, prípadne na jednom podlaží môže bývať rodina majiteľa domu a druhé podlažie môže generovať zisk formou prenájmu pre milovníkov prírody, turistov, lyžiarov a ďalších návštevníkov regiónu. Výhodou tohto dispozičného riešenia sú samostatné vstupy do oboch podlaží takže majitelia domu nebudú rušení svojimi hosťami. Dom je vhodný na kompletnú rekonštrukciu pri ktorej Váš dom dostane presne takú podobu ktorá Vám bude vyhovovať. Podlahová plocha je uvedená odhadom.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.