Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Garáž po kompletnej rekonštrukcii, 20 m2, Myjava REZERVOVANÉ

Typ
Predaj
Mesto
Myjava
Ulica
Myjava
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
01.05.2022
Aktualizované
09.05.2022
Cena 19 990,00 €
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

180268 - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj  murovanú garáž v radovej zástavbe na Myjave v časti Kopánka. Zastavaná plocha garáže je 20m2. Garáž je zapísaná na liste vlastníctva ako garáž s vydaným súpisným číslom. Pozemok pod garážou je v osobnom vlastníctve. Garáž je murovaná, zavedená elektrina 220V. V garáži prebehla v tomto roku rekonštrukcia, a to: vyrovnané podlahy a steny, nová keramická dlažba vo vnútri a pred garážou, osadená nová garážová brána s automatickým ovládaním s poistkou pri výpadku elektriny, kompletná revízia elektroinštalácie. Rekonštrukcia interiérových omietok, vymaľovanie. Vhodné aj ako sklad alebo dielňa. K dispozícii ihneď. Kontakt: Ing. Mangundová Zuzana RSc., tel. 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky