Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj väčší rodinný dom pri Myjave v maximálne kľudnom prostredí

Typ
Predaj
Mesto
Myjava
Ulica
Štverná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
148 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
10.11.2022
Aktualizované
25.11.2022
Cena 229 000,00 €
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj útulný priestranný rodinný dom v osobnom vlastníctve v absolútne tichej lokalite – v obci Štverná.

Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2019 vrátane výmeny plastových okien (trojskla). Prebehla aj kompletná rekonštrukcia elektriny ( elektrické vedenie, zásuvky...). Veľkou výhodou je kompletné zariadenie domu, ktoré je súčasťou predaja po dohode. Výmera pozemku je 457m2 (možnosť ešte ďalšieho prikúpenia pozemku). 

Dispozičné riešenie prízemie:
- vstupná chodba
- obývacia miestnosť so zariadením
- jedáleň spojená s kuchyňou 
- kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a podlahovým kúrením 
- schodisko do pivnice a centrálnej časti 
- detská izba
- odkladacia miestnosť
- slnečná spálňa s prechodom do kúpeľne spolu s WC a sprchovacím kútom 

Dispozičné riešenie 1. poschodie:
- vstupná chodba
- podkrovie - pripravené na vybudovanie budúceho bývania 
- priestranná slnečná izba s výstupom na terasu
- ďalšia obytná miestnosť 


Dom je podpivničený - súčasťou je kvalitne vybavená technická miestnosť z roku 2020. Kúrenie je riešené duálne - drevo a elektrina. K dispozícii sú dva termostaty, ktoré majú digitálne prepojenie, a teda v prípade potreby prebieha prepínanie na elektrický kotol a opačne, čo je veľkou výhodu v rámci úspory energie. Kuchynská linka bola vyrobená a nadizajnovana na objednávku špecificky pre troj-pohyb. Dvere sú predpripravené na terasu, hliníkové.  Na pozemku sa nachádza studňa o hĺbke 42m2, okrem toho sú k dispozícii ďalšie dve studne, a to pod domom a v sade. Pre budúcich majiteľov sa naskytuje možnosť pripojenia a prepojenia k mestskému vodovodu. 


V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.

Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw

Virtuálna prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=whEEYyexFen

Majiteľ si vyhradzuje právo vybrať záujemcu na základe vlastných kritérií ako aj záujemcu s najvýhodnejšou ponukou. Realitná kancelária po dohode s predávajúcim si vyhradzuje právo uprednostnenia zvýhodnenej ponuky.

Kontakt na makléra:
Michal Štetina
+421 944 740 586
stetina@karinpartners.sk