Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Thüringer Viliam
happyreal@happyreal.sk
0903905065

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok Most pri Bratislave 602 m2

  • Pozemky, Predaj, Senec, Most pri Bratislave | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Senec
Ulica
Podjavorinskej
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
602 m2
Pridané
28.07.2022
Aktualizované
01.08.2022
Cena 195 000,00 €
Thüringer Viliam Happy real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Predáme stavebný pozemok pre rodinný dom v Moste pri Bratislave, pozemok s výmerou 602 m2, bude s kompletnými IS, nachádza sa v rovnobežnej ul. ktorá je v štádiu očakávaného územného rozhodnutia . Je to rovnobežná ul. s ul. Podjavorinskej. Pozemok je už oplotený troch strán, šírka pozemku je cez 20m. Predpoklad možnosti výstavby rok 2023. Platba len v hotovosti..
Kontakt: p. Thuringer 0903905065