Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 475 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ivana Sovová
ivana.sovova@deltaproperty.sk
+421911818181

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Stavebný pozemok na predaj v obci Most pri Bratislave, 7863 m2

Typ
Predaj
Okres
Senec
Ulica
Bratislavská
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
7863 m2
Pridané
28.08.2020
Aktualizované
15.09.2020
Cena 80,00 €/m2
Mgr. Ivana Sovová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421911818181

Popis nehnutelnosti

Delta Property vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Most pri Bratislave.

POZEMOK má výmeru 7863 m2 a je vhodný na výstavbu rodinných domov ako aj prevádzky s občianskou vybavenosťou pre okolité obyvateľstvo. Nachádza sa v nezastavanej časti obce pozdĺž hlavnej komunikácie Bratislavskej ulice v blízkosti novobudovaného obchvatu D4/R7.

IS: V dostupnosti sú všetky inžinierske siete.

LOKALITA: Obec Most pri Bratislave je od Bratislavy vzdialená 10 km, Podunajské Biskupice 5 km, Šamorín 20  km,  Dunajská Lužná 15 km. Obec ponúka pohodlné bývanie pre mladé rodiny, športové vyžite – cyklotrasa - napojenie na hrádzu smer Bratislava. Obec ponúka veľmi dobrú občiansku vybavenosť ako: škôlka, obchody, obecný úrad, zmrzlina, ihrisko, reštaurácia.

Cena:   629.999 EUR

Pre viac informácií prosím kontaktujte: 

Realitný maklér: Mgr. Ivana Sovová

tel: + 421 911 818 181

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.