Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 734 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Asistentka
reality@samorin.com
+421948790082

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom moderného zariadeného 2 izbového bytu

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Ulica
M.R. Štefánika
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
47 m2
Celková plocha
47 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
06.03.2023
Aktualizované
10.05.2023
Cena 600,00 €/mes.
Asistentka Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421948790082

Popis nehnutelnosti

Exclusive Vám ponúka na prenájom moderný a zariadený 2 izbový byt v staršej novostavbe z roku 2008. Prenájom sa nachádza  na prvom poschodí z troch v nízkopodlažnej bytovke s výťahom.  Byt s výmerou 47,5 m2 + balkón a pivnica o výmere 2 m2 sa nachádza v Moste pri Bratislave na ul. M.R. Štefánika. Cena za prenájom je 600,- EUR mesačne, vrátane energií. Ponuka sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou. Pred samotnou bytovkou je dostatok parkovacích miest a obyvatelia domu môžu navyše využívať oplotený parkový komplex s možnosťou posedenia, prípadne grilovania. Byt sa dáva do prenájmu kompletne zariadený okrem televízora. V byte ostáva moderná kuchynská linka so spotrebičmi, veľká vstavaná skriňa, chladnička, práčka a klimatizácia. Nábytok v obidvoch izbách si môžete pozrieť vo fotodokumentácii. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí jeden mesiac nájomného dopredu, provízia pre RK a depozit vo výške jednomesačného nájmu. Ponuku sa určite oplatí vidieť.  

Cena nájmu je  600,- EUR/mes.

Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 21 ročnou praxou !!!

Maklér pre danú nehnuteľnosť: Bc. Martin Augustín 0903 77 27 47

Všeobecné informácie: 0948 790 082

e-mail: reality@samorin.com

www.samorin.com, www.byvanie.com