Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 361 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2 izbový byt s predzáhradkou, Most pri Bratislave

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
05.10.2020
Aktualizované
11.10.2020
Cena 550,00 €/mes.
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 2 izbový byt s predzáhradkou, obec Most pri Bratislave. Rozloha bytu: 62 m2. Dispozícia: 2 samostatné izby, kuchyňa, veľká vstupná chodba so vstavanou skriňou, kúpelňa. Byt sa nachádza na prízemí bytového dobu. Z kuchyne je vstup do predzáhradky. Byt sa prenajíma kompletne zariadený (okrem TV). V obci je kompletná občianska vybavenosť (obchody, škola, škôlka, pošta). V pešej dostupnosti sa nachádzajú potraviny Kraj, Billa, drogéria a autobusová zastávka. Pred bytovým domom je bezproblémové parkovanie. Byt voľný ihneď. Zviera vítané! Cena nájmu je 550 € vrátane energií a TV. V prípade dlhodobého nájmu dohoda na lepšej cene. Výška dvoch nájmov sa platí vopred ako depozit (zábezpeka / kaucia). Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.\n