Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pekný veľký 3 izbový byt, Moravský Svätý Ján.

Typ
Prenájom
Okres
Senica
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Celková plocha
69 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
25.05.2022
Aktualizované
14.06.2022
Cena 600,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom pekný veľký 3 izbový byt s francúzskym balkónom v obci Moravský Svätý Ján. Prenajíma sa plne zariadený. Poschodie: 1/2. K bytu prislúcha komora. Obytná plocha bytu: 69 m2. Byt je plne zariadený a vybavený. Chladnička je. Pračka je. Dispozícia bytu: 2 izby, kuchyňa s obývačkou, predsieň, kúpeľňa, WC, komora. Byt sa nachádza v malom bytovom dome, kde je iba 6 bytov. Bytovka z roku 2009. Pivnica nie je. K dispozícii podľa dohody.
Neplatíte žiadnu províziu pre realitnú kanceláriu!
Cena prenájmu je 600 EUR vrátane všetkých energií a internetu. Internet je, televíziu si treba priplatiť. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT priamo na majiteľa bytu: 0915 236 900
KONTAKT na realitnú kanceláriu: 0944 328 264
+ 421 944 328 264