Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výmena bytu za byt. Vymením byt v obci Moravský Sv. Ján za byt v Senici

Typ
Predaj
Okres
Senica
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Celková plocha
69 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
26.05.2022
Aktualizované
14.06.2022
Cena 1,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Výmena bytu za byt. Vymením byt v obci Moravský Svätý Ján za byt v Senici. Prípadne doplatok. Na výmenu pekný veľký 3 izbový byt s francúzskym balkónom v obci Moravský Svätý Ján. Je plne zariadený. Poschodie: 1/2. K bytu prislúcha komora. Obytná plocha bytu: 69 m2. Byt je plne zariadený a vybavený. Chladnička je. Pračka je. Dispozícia bytu: 2 izby, kuchyňa s obývačkou, predsieň, kúpeľňa, WC, komora. Byt sa nachádza v malom bytovom dome, kde je iba 6 bytov. Bytovka z roku 2009. Pivnica nie je. K dispozícii ihneď.
Byt je určený na výmenu byt za byt. Výmena možná hneď. Prípadný doplatok, podľa dohody. Internet je. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264