Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard  Neupauer maklér
Richard Neupauer
richard.neupauer@lexxus.sk
+421 911 434 014

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

LEXXUS | RD - vidiecka usadlosť, pôvodný stav, Moravský svätý Ján.

Typ
Predaj
Okres
Senica
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
320 m2
Celková plocha
320 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Pridané
04.01.2023
Aktualizované
10.03.2023
Richard Neupauer LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 911 434 014

Popis nehnutelnosti

Na predaj rozsiahlejšia vidiecka usadlosť s priľahlým veľkým pozemkom v pôvodnom stave v centre obce Moravský svätý Ján.

Dom pozostáva z jednej bytovej jednotky (3x izba, samostatná kuchyňa, kúpeľňa), bývalej predajne a hospodárskej časti. Priestory predajne je možné po rekonštrukcii využívať ako byt.

Zastavané plochy a nádvoria: 1.296 m2

V obci Moravský Svätý Ján sa nachádza kompletná občianska vybavenosť /škola, škôlka, reštaurácie, obchody, zdravotné stredisko, lekáreň, .../. Neďaleko obce sa nachádza štátna prírodná rezervácia Čeker, v okolí rieky Moravy sú dostupné cyklotrasy (upravené asfaltové komunikácie v rámci Moravskej cyklistickej cesty až do bratislavského Devína, napojenie cyklotrasy do Rakúska cez most)
vyhľadávaná lokalita športových rybárov, poľovníkov.

Nehnuteľnosť je možné využiť aj ako stavebný pozemok na výstavbu niekoľkých rodinných domov.
V prípade záujmu je možné nehnuteľnosť predať bez záhrady.

Viac informácií 0911 434 014

Cena: 205.000, - €
TOPPONUKA