Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 353 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ...Rekreačný pozemok s krásnym výhľadom 7832m2,Moravské Lieskové-Šance

  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom, Moravské Lieskové | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom, Moravské Lieskové | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Nové Mesto nad Váhom, Moravské Lieskové | pic. 1
Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
7832 m2
Pridané
19.08.2017
Aktualizované
23.03.2023
Cena 8,00 €/m2
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

174890 - V krásnej a tichej lokalite ponúkame na predaj rekreačný pozemok s rozlohou 7832 m2. Pozemok sa nachádza nad obcou Moravské Lieskové časť Šance, na polosamote, je mierne svahovitý, slnečný, orientovaný na Juh, pekným výhľadom na okolitú krajinu. Pri pozemku sa nachádza elektrina, prístupová cesta je asfaltová.. Ideálny na stavbu chaty, ranča, príp. na chov hospodárskych zvierat. Výhodná poloha pre turistiku, cykloturistiku, hubárčenie,....

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0903 641 632 alebo na mailovej adrese filkas@vasereality.sk, kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky