Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
245 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Šafranková Monika
info@realityholding.sk
0917 206 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reality holding+ ponúka Rodinný dom Moravské Lieskové stred obce na predaj - TOP ponuka

Typ
Predaj
Ulica
stred obce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Typ stavby
Tehlová
Počet izieb
5
Pridané
10.08.2017
Aktualizované
28.10.2017
Šafranková Monika Reality holding+ s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 206 206

Popis nehnutelnosti

Reality Holding + vám ponúka Na predaj EXKLUZÍVNE U NÁS zachovalý rodinný dom v obci Moravské Lieskové. Dom je v dobrom technickom stave, aktuálne voľný no udržiavaný a v zimnom období vykurovaný. Dom je postavený na pozemku s výmerou 340 m2 o šírke 19 m a prislúcha k nemu záhrada o výmerou takmer 900 m2. Záhrada aj dvor sú udržiavané a poskytujú dostatok pohodlia a súkromia. Vzhľadom na polohu domu v pokojnej časti obce sú samozrejmosťou inžinierske siete - dom je napojený na plyn, elektrickú energiu, vo výstavbe je kanalizácia v celej obci a na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa. Domček má na prízemí obývaciu izbu, spálňu, kuchyňu, detskú izbu , dve chodby a kúpeľňu s WC, špajzu. Táto časť domu je podpivničená, v zadnej časti je prístavba s hosťovskou izbou bez podpivničenia. Súčasťou domu je aj hospodárska miestnosť a kôlňa. Strop tvorí betónová doska, na poschodí pod strechou sa nachádza manzarda s balkónom. Strecha je pokrytá betónovou škridlou na drevených trámoch. Vek dome je približne 50 rokov. Obec je občiansky dobre vybavená, v blízkej dostupnosti Nového mesta nad Váhom. Kúrenie je zabezpečené plynovým kotlom s radiátorobým rebrovým rozvodom po celom dome. Úžitková plocha obytných miestností predstavuje 140 m2. Cena 98 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 121154 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: .