Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
266 743 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Iveta Peťovská, RSc.
petovska@vasereality.sk
0905248196

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačná chata/dom - novostavba, Moravany nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Striebornica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
130 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
17.10.2017
Aktualizované
16.07.2018
Iveta Peťovská, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

175147 - V peknom prostredí pri jazere Striebornica v Moravanoch nad Váhom ponúkam na predaj murovanú rekreačnú chatu - novostavbu. Chata je postavená z tehloblokov "Porotherm", má pôdorys 7 x 10 m, je dvojpodlažná. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, špajza, WC, sprcha a obývačka so vstupom na terasu. Na poschodí sú 2 priestranné izby. Celková obytná plocha je 130 m2. Chata má vlastnú studňu, odpad je pripravený na žumpu, ktorú treba ešte zabezpečiť. Kúrenie je zabezpečené krbovými kachlami, ktoré sa nachádzajú v obývačke. Strecha je plechová. Celková výmera pozemku je 623 m2, z toho časť tvorí prístupovú cestu ku chate. Pozemok je oplotený, nachádzajú sa tu ovocné stromy a je tu dostatok miesta aj na parkovanie. Ideálne na relax, turistiku. Vzdialenosť do Piešťan je 7 km.

Cena je 103 000 €.

Viac informácii Vám poskytnem na tel. č. 0905 248 196 alebo mailovej adrese petovska@vasereality.sk

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky