Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PaedDr. Eva Gajdošová maklér
PaedDr. Eva Gajdošová
eva.gajdosova@lexxus.sk
0907816704

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - moderný rodinný dom s bazénom pri Piešťanoch

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Vinohrad
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
141 m2
Celková plocha
470 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
4
Pridané
10.06.2022
Aktualizované
24.06.2022
Cena 0,00 €
PaedDr. Eva Gajdošová LEXXUS a.s.

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný rodinný dom s bazénom nachádzajúci sa v rezorte určenom na rekreačné i celoročné bývanie, s nádherným výhľadom na jazero Striebornica, neďaleko kúpeľného mesta Piešťany. Poloha a charakter nehnuteľnosti je určený pre náročných klientov, ktorí ocenia jeho prevedenie, polohu a výnimočnosť tohto krásneho miesta. Dom sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, v tichej lokalite, v uzavretom areáli na kopci obklopenom prírodou.
Je dvojpodlažný s 2 vonkajšími parkovacími státiami priamo pred vchodom do domu.
Úžitková plocha: 141,9 m2. K domu prislúcha aj pozemok s rozlohou 470 m2.

DISPOZÍCIA:
Hlavný vstup tvorí zádverie, z ktorého je prístup na schodisko, WC, spálňu s kúpeľňou, 2 samostatných izieb, šatníka a kúpeľne.
Na 1. NP (60,7 m2) sa schádza schodiskom z 2. NP (81,15 m2). Na 1. NP je denná časť, ktorú tvorí obývacia izba, kuchyňa, komora, technická miestnosť a WC. Z kuchyne sa vychádza na čiastočne prekrytú terasu s bazénom.
Po schodoch sa schádza do príjemnej záhrady.

VYBAVENIE

Objekt je klimatizovaný s vonkajším kamerovým systémom. Príjemnú atmosféru dotvára krb v obývacej izbe.
Záhrada poskytuje priestor na príjemné trávenie voľného času. Maximálny komfort prináša bazén so slanou vodou a protiprúdom. Bazén je vybavený filtráciou, osvetlením, prekrytím a taktiež má vyhrievanie. Vedľa bazéna je vonkajšia sprcha. Časť oplotenia je z gabiónových košov plnených vápencom. Stavba je realizovaná veľmi kvalitne, je vykurovaná elektrickým kotlom. Určite oceníte i solárne panely, ktoré šetria elektrinu. V dome je podlahové vykurovanie. Okná sú plastové s izolačným a bezpečnostným 3-sklom. Dom má kamenný obklad.

LOKALITA
Dom sa nachádza v rezidenčnom a rekreačnom projekte Lake Resort Striebornica. Okolie prináša nádhernú prírodu, vodná nádrž Striebornica dotvára krásne prostredie a ticho. Dôležitá križovatka turistických a cyklistických trás. Obrovský potenciál prináša hlavne blízkosť kúpeľného mesta Piešťany (5 km)navštevovaného množstvom hostí nielen zo Slovenska, ale i zo zahraničia. Unikátna poloha zabezpečuje nielen pokoj a nádhernú prírodu, ale taktiež výborné spojenie (letisko Piešťany). V blízkosti sa nachádza kaštieľ Moravany nad Váhom, Chateau Krakovany, vynikajúce reštaurácie, golfový klub.

PARKOVANIE
Nehnuteľnosť ponúka 2 parkovacie státia priamo pred vchodom.

CENA
Informácie o cene v realitnej kancelárii.

FINANCOVANIE
Ohľadom preverenia vašich možností na získanie hypotekárneho úveru neváhajte kontaktovať našich hypotekárnych špecialistov zo spoločnosti HYPOCENTRUM mailom na info@hypocentrum.sk, alebo na tel. čísle +421 904 756 615.

TOPPONUKA TOPPONUKA