Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 489 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom 5+1, pozemok 540m2, Moravany nad Váhom

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
155 m2
Celková plocha
540 m2
Počet izieb
5
Pridané
18.03.2022
Aktualizované
10.11.2022
Cena 230 000,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj rodinný dom 5+1 typu bungalov nachádzajúci sa v novej radovej zástavbe rodinných domov v obci Moravany nad Váhom na ul. Vážska. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne bezbariérovo prepojenej s obývacou izbou a jedálňou, štyroch izieb - v každej izbe je kúpeľňa a technickej miestnosti. Vykurovanie je prostredníctvom plynového kotla i krbom na tuhé palivo. K domu prislúcha prekrytý vyhrievaný bazén s altánkom. K dispozícii sú všetky inžinierske siete. Celá obytná plocha domu je klimatizovaná, nehnuteľnosť je zabezpečená kamerovým systémom, predáva sa zariadená. Celková výmera pozemku je 540m2, úžitková plocha je 155m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v priamej blízkosti kúpeľného mesta Piešťany - v obci je kompletná občianska vybavenosť.
Radi Vás prevedieme touto nehnuteľnosťou, kľúče v RK!
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0902262485