Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 623 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

5-IZBOVÝ DOM S GARÁŽOU, POZEMOK 749 m2, MORAVANY NAD VÁHOM

Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
228 m2
Celková plocha
235 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
6
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.10.2020
Aktualizované
27.02.2021
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky: 100680, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA PONÚKANEJ NEHNUTEĽNOSTI:
PRIESTRANNÝ DOM S DOBRÝM DISPOZIČNÝM RIEŠENÍM, 5 IZIEB+PRACOVŇA, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, VNÚTORNÝ KRB, 2 BALKÓNY, VSTAVANÁ GARÁŽ, UZAVRETÝ PRÍSTREŠOK PRE 2 AUTÁ, LETNÁ KUCHYŇA, VONKAJŠIA PODZEMNÁ PIVNICA, SKLENÍK, UDRŽIAVANÁ ZÁHRADA, VŠETKY INŽINIERSKE SIETE, TICHÁ LOKALITA...
EXKLUZÍVNE: V obci Moravany nad Váhom, vzdialenej iba 4 km od kúpeľného mesta Piešťany ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom s garážou. Zastavaná plocha rodinného domu je 127 m2, úžitková plocha domu 228 m2, celková podlahová plocha domu s 2 balkónmi je 235 m2. K ponúkanej nehnuteľnosti patrí aj uzavretý prístrešok pre 2 autá s montážnou jamou, záhradný murovaný domček s podzemnou pivnicou, ktorý je možné využívať ako letnú kuchyňu alebo dielňu a samostatná podzemná pivnica na ovocie a zeleninu postavená za domom  vo dvore. Ponúkaná nehnuteľnosť je umiestnená na upravenom pozemku s celkovou rozlohou 749 m2. Dom je 2-podlažný, pozostáva z prízemia a poschodia, je čiastočne podpivničený. Bol vymurovaný z pórobetónových tvárnic, má plochú strechu. Stropné konštrukcie sú zo železobetónu. V rámci rekonštrukcie boli v roku 2011 vymenené všetky okná za nové plastové, v roku 2012 bola zrealizovaná kompletná rekonštrukcia strechy (izolácia fatrafol+textília fatratex). Počas užívania domu boli zrealizované ďalšie rekonštrukčné práce ako napr. výmena podláh, výmena kuchynskej linky, nové balkóny s nerezovými zábradliami. V suteréne s rozlohou 24 m2 sú skladové priestory a plynová kotolňa. Prízemie dispozične pozostáva zo vstupnej chodby (zádveria), garáže s montážnou jamou, chodby, obývacej izby so schodiskom, pracovne, kuchyne z ktorej je výstup do záhrady, špajze, šatníka, kúpeľne so sprchovým kútom a samostatného WC. V obývacej izbe je interiérový krb. Poschodie pozostáva zo 4 nepriechodných izieb, pričom z jednej z nich je výstup na balkón s rozlohou cca 5 m2, chodby, schodiska, skladu (alt. šatníka), z ktorého je výstup na balkón s rozlohou cca 2 m2, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Okná sú plastové, podlahy sú plávajúce z laminátových parkiet, alebo z keramickej dlažby. Vykurovanie domu je teplovodné, ústredné pomocou vykurovacích telies, zdrojom tepla je plynový stacionárny kotol. Príprava teplej vody je pomocou kombinovaného zásobníkového ohrievača vody. Dom, ktorý je v dobrom technickom stave je napojený na všetky inžinierske siete, elektrinu (220/380V), zemný plyn, obecný vodovod aj verejnú kanalizáciu. Okrem toho na polievanie záhrady so skleníkom je na pozemku aj vlastná vŕtaná studňa, na ktorú je pripojený rozvod vody na zavlažovanie záhrady.  Celkové mesačné náklady na bývanie sú 123 € (plyn 70 €, elektrina 40 €, vodné a stočné 13 €). Rodinný dom sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, v tichom prostredí. Ponúkaná nehnuteľnosť je bez záložných práv, na jej kúpu bude možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou).

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti: "C"