Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 489 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Fürsten
fursten@vasereality.sk
0904808521

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Celoročne obývateľná chalupa v obci Mojtín

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Mojtín
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.10.2021
Aktualizované
21.06.2022
Cena 139 990,00 €
Mária Fürsten VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj jedinečný rodinný dom v exkluzívnej ponuke -  vidiecky dom v obci Mojtín. Priestranný 4-izbový dom v obci Mojtín, vhodný na celoročné bývanie pre rodinu alebo na podnikanie v cestovnom ruchu (penzión). V rustikálnom štýle, kde dominantným  prvkom obývacej izby je krásny funkčný  krb .Dom stojí v  pokojnej časti obce Mojtín, neďaleko centra.Táto lokalita ponúka budúcemu majiteľovi maximálny kľud. Zamilujú si ju predovšetkým milovníci prírody, ktorí túžia počas víkendov stráviť čas mimo mesta – využiť možnosti, ktoré daná lokalita ponúka za účelom relaxu na vidieku, turistiky alebo pre tých, ktorí sa rozhodli žiť na dedine v rodinnom dome
Prízemie domu:  vstup s chodbou , zádverie a priestranná obývačka s krbom prepojená s jedálňou,   kuchyňa a menšia spáleň, kúpeľňa s vaňou a toaletou, chodba so  skriňou.

Podkrovie domu: schodisko ,chodba, dve identické izby s vikierovými oknami, obložené drevom .

K domu patrí aj kôlňana drevo, altánok, milo upravený dvor s vlastnou studňou a so záhradným krbom.
Vodné zdroje: obecný vodovod + žumpa, vlastná studňa.
Kúrenie: krb  a prieduchy na poschodie.
Vedľa domu je ďalší veľký  dom  180m2(kuchyňa s jedálňou, obývačka a 3 spálne) ,ktorý nebol pred 20 rokmi dokončený v stave holodom a nebol obývaný, je zahrnutý v predajnej cene. Možnosť prerobiť dom na penzion.

Rozmer pozemku 28m krát 18 m. Šírka vidieckeho domu 5 metrov dlžka 11metrov.Bývanie pre rodinu s deťmi, počas celého roku, prípadne víkendové bývanie v lone prírody. Obec Mojtín je vyhľadávaná pre turistiku a , cykloturistiku, v minulosti tu bolo známe lyžiarske stredisko. Cez turistické trasy sa dostanete do blízkeho okolia obcí.. Zliechov, Pružina,Belušské Slatiny..Od Puchova 25km, od Beluše 11km...

Kúpou uvedených nehnuteľností môžete vyriešiť svoje potreby viacgeneračného bývania.


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Kontakt: Mária Fursten, tel.: 0904 808 521, mail: fursten@vasereality.sk ID zákazky: 179574

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov a aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.