Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 929 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok, záhrada 782m - Modrovka

Typ
Predaj
Mesto
Modrovka
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
782 m2
Pridané
25.07.2020
Aktualizované
02.08.2020
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178787 - Ponúkam na predaj slnečný stavebný, rovinatý pozemok (záhradu) o výmere 782m2 (rozmerov viď. obrázok,) určený na výstavbu rodinného domu, alebo ako záhrada, ktorý sa nachádza v tichej a slnečnej okrajovej časti obce Modrovka, len 13km od mesta Piešťany a 17km od Nového Mesta nad Váhom. Na pozemku, ktorý slúži teraz ako záhrada (víkendové pobyty) sa nachádza altánok s krbom, bazén, garáž s dielňou, šopa a studňa. Nakoľko elektrická prípojka na pozemku nie je a treba ju dotiahnuť od elektrického stĺpa po murovanú garáž (cca 20m), majiteľ k predávanej záhrade pridá časť pozemku (na obrázku vyznačené červenou farbou), ako kompenzáciu za prípojku elektriny. K pozemku vedie asfaltová cesta. Pozemok je bez tiarch - možnosť odkúpenia ihneď. Lokalita pozemku sa nachádza v obci s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti peknej prírody plnej zelene, možnosť hubárčenia, turistiky, cykloturistiky, lyžovania (lyžiarske stredisko Bezovec - 10km). Rýchly a dobre dostupný príjazd k diaľnici D1, BA-ZA. Orientácia pozemku: V/Z. Výhodná poloha a ponuka, maklér odporúča!

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo mail adrese filkas@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk