Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 510 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903 641 632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ...Stavebný pozemok, záhrada 782m - Modrovka

Typ
Predaj
Mesto
Modrovka
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
782 m2
Pridané
25.07.2020
Aktualizované
26.12.2020
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0903 641 632

Popis nehnutelnosti

178787 - Ponúkam na predaj slnečný stavebný, rovinatý pozemok (záhradu) o výmere 782m2 (rozmerov viď. obrázok,) určený na výstavbu rodinného domu, alebo ako záhrada, ktorý sa nachádza v tichej a slnečnej okrajovej časti obce Modrovka, len 13km od mesta Piešťany a 17km od Nového Mesta nad Váhom. Na pozemku, ktorý slúži teraz ako záhrada (víkendové pobyty) sa nachádza altánok s krbom, bazén, garáž s dielňou, šopa a studňa. Nakoľko elektrická prípojka na pozemku nie je a treba ju dotiahnuť od elektrického stĺpa po murovanú garáž (cca 20m), majiteľ k predávanej záhrade pridá časť pozemku (na obrázku vyznačené červenou farbou), ako kompenzáciu za prípojku elektriny. K pozemku vedie asfaltová cesta. Pozemok je bez tiarch - možnosť odkúpenia ihneď. Lokalita pozemku sa nachádza v obci s dobrou občianskou vybavenosťou, v blízkosti peknej prírody plnej zelene, možnosť hubárčenia, turistiky, cykloturistiky, lyžovania (lyžiarske stredisko Bezovec - 10km). Rýchly a dobre dostupný príjazd k diaľnici D1, BA-ZA. Orientácia pozemku: V/Z. Výhodná poloha a ponuka, maklér odporúča!

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo mail adrese filkas@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 400 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk