Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 819 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dineva
dineva@dineva-realestate.sk
(+421) 0948437798

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Posledné 3-izbové rodinné dvojbungalovy dokončené na kľúč v žiadanej časti Alžbetinho Dvora

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Miloslavov
Ulica
Miloslavov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
72 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
12.07.2019
Aktualizované
12.07.2019
Dineva Realitný maklér
Kontaktovať makléra (+421) 0948437798

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám krásne bývanie 3-izbových dvojdomov na rozľahlých pozemkoch dokončených na kľúč v štandarde v tichej peknej lokalite Alžbetinho Dvora obce Miloslavov.

Rodinné dvojdomy sú osadené na pozemkoch 350m2 s úžitkovou plochou 73m2 a terasou 11m2.

Technická konštrukcia domu: tehlová konštrukcia 30cm a zateplenie EPS 12cm, certifikovaná sedlová strecha oddelená priečkou a protipožiarny materiál, strešná krytina Bramac-antracit, plastové okná trojsklo-6 komorové, elektrické podlahové kúrenie Devi-termostaty v každej miestnosti pre reguláciu teploty, zásobník na vodu 120l, geberit, sprchový kú,, predpríprava na krb a alarm, fasáda domu s kamenným obkladom, pergola, chodníky a dlažny okolo domu, terasa domu, oplotenie domu plus elektrická brána na ovládanie a bránka, všetky siete-voda, kanalizácia, elektrika, optika ďalej štandard-možnosť výberu z farebnej kombinácie obkladov, dlažieb, parkiet, dverí a zárubní.

Dispozícia domu: vstupná chodba s priestorom na rolldoor, 2x samostatná spálňa, kúpeľňa, samostatné WC, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu do záhrady.

Orientácia rodinných dvojdomov je východ a juho-západ.

Možnosť výberu z viacerých dispozícii dvojdomov a štandardu. Dokončenie prvej etapy apríl 2019 a druhej etapy júl 2019.

Majiteľ skolauduje rodinné dvojdomy na svoje náklady.

Dineva Real Estate

Elena Melichová
0911922899
elena.melichova@dineva-realestate.sk

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group,kt. budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis vrátane služieb katastra bez ďalších poplatkov.

© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o